(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-26 16:47

duża paczka

(Nr 1455722)
duża paczka

Długość [m]:

0,16

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

1,8

Waga w kg:

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

do 130 zł

Dystans: 343.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 23:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-29, 08:00

Opis oferty:

Witam ,mogę paczkę zabrać w pon lub wtorek z samego rana.Kierowca jest sam więc potrzebuje pomocy w za/rozładunku.Szybki,sprawnie,bezpiecznie to nasza dewiza-zapraszam)

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie należałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu pakunków, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice, 40-228, 1go Maja, 51

Od 26 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Tarnogród, 23-420, Przed. Różanieckie, 54

Termin elastyczny