(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

dużo kartonów z rzeczami osobistymi (Nr 5958327)

dużo kartonów z  rzeczami osobistymi

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 4420.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

1 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.