(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-01 12:57

Duży, lekki karton

(Nr 2192730)
Duży, lekki karton

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

7.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 757.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Eckernförder Straße 167-169, Kilonia, 24116, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krzykosy, 62-650, Polska

Termin elastyczny