(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Duży rower Holenderski Old Dutch (Nr 2963064)

Waga w kg (łączna):

20

Dystans: 1191.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 16 lip 2018 do 29 lip 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 17 lip 2018 do 1 sie 2018


Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu bądź zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki warto osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców zabezpieczających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty realizacji transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.