(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 11:59

duzy wazon

(Nr 1921419)
duzy wazon

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,3

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 994.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 48420
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-08-2017, 22:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, np. wilgotną gąbką. Potem wypadałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby znaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Homburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rudziniec, Polska

Termin elastyczny