(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-23 01:34

Dwa fotele

(Nr 1437032)

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,9

Waga w kg:

17.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 288.90 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuję transportu na przewóz dwóch foteli prezentowanych na zdjęciu. Jedyny problem to to że odbór foteli może nastąpić w tygodniu od 7 do 8;30 lub przez całą sobotę. Dostawa foteli w dowolnym terminie.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2016, 06:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-26 do 2016-11-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam potrzebna pomoc przy załadunku i rozładunku bo jezdze sam. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (4)

Anchem
23-11-2016, 17:47
Niestety nie mam możliwości zapewnienia pomocy przy załadunku w Lublinie . Natomiast rozładować w Łodzi mogę we własnym zakresie.
trnsmichal
23-11-2016, 17:52
Ja mogl bym odebrac w niedziele rano dostawa wieczorem lub poniedziałek wieczorem jak by to miała byc sobota mogł bym podjechac ale dosplata jeszcze 100
Anchem
24-11-2016, 07:36
Witam Kontaktowałam się z osobą z Lublina. Niedziela rano pasuje. Tylko jest problem, że w Lublinie nie będzie nikogo do pomocy przy załadunku a fotele są w domu jednorodzinnym na piętrze. Tak jak pisałam wcześniej z rozładunkiem w Łodzi nie będzie problemu. Sami rozładujemy. Proszę potwierdzić czy oferta jest nadal aktualna, to ją zatwierdzę. Pozdrawiam
trnsmichal
24-11-2016, 07:52
Ja tak jak pisałem będę sam jeżeli osoba która będzie wydawała delikatnie coś pomoże to myślę że dał bym rade

350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2016, 17:53

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-23, 01:34

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, kiedy przewozimy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. wilgotną gąbką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak np. szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin, Poli Gojawiczyńskiej, 47

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź, 90-045, Nawrot 72

Termin elastyczny