(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-28 13:22

Dwa koty

(Nr 1991564)
Dwa koty

Waga w kg:

10.00

Dystans: 1998.00 km

Informacje dodatkowe:

Dwa transportery

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 15:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zlecić transport zwierzaka, dla firm transportowych istotna będzie jego odmiana, ciężar oraz dokładny opis zwierzaka. Przewożone zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie może być zatem chore ani okaleczone. Jeśli postanowiliśmy przewieźć kota, psa lub zająca należy zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, w którym zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery potrzebne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny mieć dokument tożsamości wystawiony przez weterynarza. Spis weterynarzy upoważnionych do wystawiania paszportów można odnaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 .

    Obok paszportu wymaganerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebneteż takie dane jak trasa i data przejazdu i przewidywany czas transportu. Listę firm przewozowych upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić samochodem, jeżeli posiadamy należyty przenośnik. Do transportu zwierza można używać różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. W wyborze transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak także wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

14-200 Iława, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Horwich, Wielka Brytania

Termin elastyczny