(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

dwa małe kartony (Nr 5481628)

dwa małe kartony

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

2

Dystans: 818.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Saksonia-Anhalt, Bernburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Łączki Brzeskie

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).