(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-08-27 17:29

dwA male tapczany

(Nr 1989986)

Długość [m]:

186

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

78

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 2141.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

650 zł

ID firmy: 45315
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 20:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-10-06

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, zapraszam do akceptacji, termin do ustalenia. Prowadzimy regularne kursy na trasie Pl-No-Pl. Ubezpieczenie w cenie transportu. Zapraszam do akceptacji. Pozdrawiam Rafał

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną ściereczką. Potem należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do transportu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Trondheim, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kalwaria Zebrzydowska, Polska

Termin elastyczny