(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2018-01-02 11:02

Dwa moduly szafa IKEA wymiary wysokość – 237 cm, szerokość każdego modułu – 75 cm, głębokość – 58 cm

(Nr 2250516)
Dwa moduly szafa IKEA wymiary wysokość – 237 cm, szerokość każdego modułu – 75 cm, głębokość – 58 cm

Długość [m]:

75

Szerokość [m]:

58

Wysokość [m]:

237

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 232.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 11:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-05

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy przy załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, przykładowo wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nysa, Polska

Termin elastyczny