(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-28 17:07

Dwa Motory z Malagi do Katowic

(Nr 1464992)
Dwa Motory z Malagi do Katowic

Dystans: 3164.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3800 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 19:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-01-05 do 2017-01-31

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-10, 23:59

Opis oferty:

Witam . Profesjonalnie zajmujemy się transportem rzeczy i mienia . Potrzebujemy 2-4 dni na podstawienie dla Państwa odpowiedniego środka transportu . Dysponujemy szerokim wachlarzem pojazdów i przyczep . Nasze ładunki na czas przewozu posiadają ubezpieczenie OCP . Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 3800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogie towary, które wydają się na ogół ciężkie do unieruchomienia w trakcie transportu. Ciężkie - chociaż jedynie złudnie. Poprawnie przymocowany jednoślad na pewno przetrwa przewóz bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, obowiązkowe 4 taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są raptem dwie, gdyż posiadają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Kluczowe jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

Od 27 sty 2017 do 28 sty 2017

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Malaga

Od 30 sty 2017 do 1 lut 2017