(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-27 21:18

Dwa rowery (Nr 2756672)

Dwa rowery

Waga w kg (łączna):

35.00

Dystans: 593.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu albo kupić odpowiedni karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie należy osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców osłaniających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Bytom, Polska

1 cze 2018

Adres i termin dostawy

Dębki, Polska

4 cze 2018