(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-10-29 01:18

dwa samochody GAZ 66

(Nr 2121108)
dwa samochody GAZ 66

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

5,8

Wysokość [m]:

2,32

Waga w kg (łączna):

8000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 382.00 km

Informacje dodatkowe:

Do zabrania z Krakowa dwa samochody GAZ 66 wymiary każdego Długość 5806 mm Szerokość 2320 mm Wysokość 2490 mm Rozstaw osi 3300 mm Masa własna 3440 kg

Oferty od Przewoźników (0)

2750 zł

ID firmy: 40234
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-11-2017, 23:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Potrzebna rampa do zal i roz

Cena (zawiera VAT): 2750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych należą przykładowo:

urządzenia do robót ziemnych (koparki, zgniatarki),urządzenia do robót drogowych np., rozściełacze do asfaltu,urządzenia do robót palowych (wybieraki, młoty kafarowe),pojazdy do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),urządzenia do przeróbki kruszyw,urządzenia do robót zbrojarskich,urządzenia do przeróbki i przewozu masy betonowej (betoniarki i środki przewozu masy betonowej),pojazdy do przewozu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i samochody ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,maszyny posiłkowe (stojaki, czy inne szalunki),maszyny do transportu niedalekiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Przewóz urządzeń budowlanych to przewóz ponadgabarytowy, co sygnalizuje, że firma przewozowa powinna mieć stosowne upoważnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do transportu maszyn drogowych głównie wykorzystuje się wielką przyczepę – tele lub naczepy dłużnicowe.

Koszt przewozu maszyn budowlanych

    Koszt przewozu pojazdów budowlanych uzależniony jest szczególnie od rozmiarów, ciężaru i stanu urządzenia, a oprócz tego od dystansu pomiędzy strefą załadunku, a strefą rozładunku. Dodatkowo ważnym czynnikiem oddziałującym na cenę jest jego termin przewozu. Na przykład, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 złotych.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leszno, Polska

Termin elastyczny