(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

dwa zderzaki samochodowe (Nr 6317283)

dwa zderzaki samochodowe

Długość [m]:

1.75

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

40

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 381.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Nisko

12 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Dobrzyń Nad Wisłą

17 lip 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która musi umiejętnie osłonić urządzenie, aby uniknąć uszkodzeń, zadrapań jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie uzależniona zazwyczaj od wymiarów i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Głównie transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych zaświadczeń jak i dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu maszyn i sprzętu za 1 km na trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki do Anglii zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.