(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dwie Bieżnie (Nr 3505001)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 725.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Kraczkowa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Starogard Gdański

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które głównie mieszczą się w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt do siłowni uważa się także na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki i z trudem można przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt sportowy musi być należycie zapakowany oraz osłonięty podczas transportu. Dobrą praktyką jest zastosować oryginalne kartony. Kiedy sprzęt może łatwo ulec awarii, bezpiecznie jest użyć do osłony takie materiały jak: pudełka, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, należy go rozmontować i zabezpieczyć wszystkie części osobno - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny w środku opakowania – postarajmy się więc o to, aby luźne obszary w kartonie zapchać materiałami czy też styropianem. Sprzęt nie powinny przemieszczać się w środku kartonu.

Na koszt transportu sprzętu treningowego wpływa odległość pomiędzy adresem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, ciężar i gabaryty, jak również ilość elementów potrzebnych do przetransportowania. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 zł.