(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dwie kolumny dźwiękowe (Nr 6308078)

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 348.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Czechowice-Dziedzice

7 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Gostyń

19 lip 2020


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to między innymi telewizory oraz radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz najróżniejsze sprzęty elektroniczne, które zazwyczaj wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Zapakowanie urządzenia RTV

Trwałość pudełka należy dobrać do rozmiarów oraz ciężaru sprzętu. Dobrą praktyką jest użyć oryginalne pudełko sprzętu, które chcemy przewieźć. W sytuacji, gdy już nie mamy dostępu do oryginalnego pudełka, przypilnujmy, aby zapełnić pustą lukę oraz uchronić się przed poruszaniem sprzętu w pudełku zastępczym. Wolną lukę można napakować gazetami, folią bąbelkową lub gąbką. Przed spakowaniem urządzenia RTV należy zawinąć go folią stretch, żeby uniknąć zniszczenia. W przypadku niewielkich części, urządzenia zabezpiecza się używając styropian. W przypadku urządzeń RTV o wielkich gabarytach, trzeba w głównej mierze rozczepić lub wyciągnąć mniejsze fragmenty, jak np. ładowarkę lub kable. Wielkie urządzenia ustawia się na paletach, a potem okręca folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie przesuwały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Cena transportu sprzętu RTV

Koszt przewozu sprzętu RTV uwarunkowany jest przede wszystkim od trasy przesyłki oraz jej rozmiarów – rozpiętości, wysokości i wagi urządzenia. Ważną kwestią jest również to, czy mamy oryginalne opakowanie sprzętu RTV, czy też nie. Kiedy urządzenie wymaga stosownego kartonu i zabezpieczenia ze strony firmy transportowej, wówczas odbije się to także na końcowy koszt przewozu.