(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-02-26 15:17

Dwie lodówki spożywcze na lody firmy "koral"

(Nr 2417408)
Dwie lodówki spożywcze na lody firmy "koral"

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 88.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 typy: urządzenia elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu wyposażenia AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o odpowiednie osłonięcie wyposażenia. W przypadku, kiedy planujesz przewieźć urządzenie AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po sprzęcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada zdemontować i spakować osobno. W trakcie transportu pralki powinno się zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki chronimy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy głównie od wymiarów, masy i stanu technicznego urządzenia AGD. Innym czynnikiem wpływającym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 złotych. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Zamość, 19-506, Polska

Od 28 lut 2018 do 1 mar 2018

Adres i termin dostawy

Kraśnik, Polska

Od 1 mar 2018 do 2 mar 2018