(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-24 12:59

dwie nocne szafki

(Nr 1984334)
dwie nocne szafki

Długość [m]:

42,3

Szerokość [m]:

51

Wysokość [m]:

48

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

75

Dystans: 378.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

75 zł

ID firmy: 31880
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-08-2017, 14:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-25 do 2017-09-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla 2 przesyłek o wadze do 30kg każda i rozmiarach maksymalnych 70x50x50cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 75 zł

Wiadomości:

99 zł

ID firmy: 498459
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-08-2017, 13:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Chcę zmienić treść ogłoszenia.

Opis oferty:

Odbiór i dostawa poniedziałek.

Cena (zawiera VAT): 99 zł

Wiadomości:

129 zł

ID firmy: 498459
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-08-2017, 13:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta wycofana

Chcę zmienić treść ogłoszenia.

Opis oferty:

Odbiór i dostawa poniedziałek.

Cena (zawiera VAT): 129 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż uchybienia w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jak transportujemy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Później należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, gdyż części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich meblach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu mebli, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Od 28 sie 2017 do 1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Siarczyce, 87-890, Polska

Termin elastyczny