(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-05-27 16:38

Dwie opony (Nr 2755788)

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

8.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

10

Dystans: 229.00 km

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal aukcyjny dotyczący usług przewozowych. Giełda przewozowa przedstawia bazę aktualnych zamówień i zapewnia przewoźnikom szeroki dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. Żeby skorzystać z giełdy transportowej, wystarczy dokonać rejestracji – opcja ta jest stuprocentowo za darmo. Następnie należy dodać swoje ogłoszenie (gdy jesteś zlecającym transport) lub znaleźć ofertę na wyznaczonej trasie (kiedy jesteś firmą transportową).

Jakie korzyści umożliwia Clicktrans?

Giełda Clicktrans.pl firmom transportowym daje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zleceń w Polsce i za granicą, a zlecającym przewóz - szansę zademonstrowania swojej paczki tysiącom przewoźników, którzy w lot wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie transportowej znajdziemy zlecenia przewozowe dla wszelkiego rodzaju ładunków. Osoby zlecające transport mają możliwość zgłosić transport w ramach następujących kategorii, na przykład: przeprowadzki, motocykle i skutery, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy kempingowe, pojazdy zabytkowe, gokarty, skutery wodne, części i akcesoria, palety, kontener, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, antyki, stoły bilardowe, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, pasażerowie jak i dużo innych. Do najczęściej używanych kategorii ofert transportowych zaliczają się: transport samochodów, transport mebli, jaki i giełda przeprowadzek. Znaczną większość zlecanych ogłoszeń stanowią oferty transportowe na busa, czyli zlecenia przewozowe do 3,5 tony.

Adres i termin nadania

Siewierz, 42-470, Polska

29 maj 2018

Adres i termin dostawy

Stalowa Wola, 37-450, Polska

30 maj 2018