(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-27 10:33

Dwie paczki ok. 30 każda. +gitara, telewizor 40 cali.

(Nr 2420100)

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

65

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1948.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełmno, 86-200, Polska

Termin elastyczny