(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-20 18:20

Dwie paczki z drewnem wymiarach jak poniżej każda

(Nr 2167809)
Dwie paczki z drewnem wymiarach jak poniżej każda

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1.22

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

1250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Dwie paczki jak o wymiarach jak powyżej każda

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1578.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przetransportowania mniejszy ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej przestrzeni, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i gabaryty. Wypada również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, wypada opisać pakunek. Istotna jest także informacja na temat usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy również załadunek i rozładunek. Znaczącą daną może być również czas realizacji transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to często palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Góry Sieradzkie, 28-500, Polska

24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Impasse des Castors 64, Saint-Pierre-en-Faucigny, 74800, Francja

Termin elastyczny