(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-28 18:19

Dwie pary nart o dlugosci 1,50 cm plus jedna para butow

(Nr 2245875)
Dwie pary nart o dlugosci 1,50 cm plus jedna para butow

Długość [m]:

1.50

Szerokość [m]:

0.45

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 968.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej formatów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Szczególnie kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Weilburg, Niemcy

4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Bytów, Polska

20 sty 2018