(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dwie przeszklone, rozkręcone witryny/regały (Nr 3704605) Clicktrans.pl pomaga w organizacji transportu lub przeprowadzki

Dwie przeszklone, rozkręcone witryny/regały

Długość [m]:

73

Szerokość [m]:

33

Wysokość [m]:

215

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 23.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bytom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Sosnowiec

Termin elastyczny


Transport mebli

Transport mebli

 Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, dlatego że nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od  zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nowego sprzętu.

Na początek, gdy transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną gąbką. Później warto przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych rzeczach, takich jak na przykład łoże, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie  na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.