(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-04-30 23:01

Dwie sofy rozkładane

(Nr 2648732)
Dwie sofy rozkładane

Długość [m]:

1.97

Szerokość [m]:

2.41

Wysokość [m]:

0.97

Waga w kg (łączna):

120.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1699.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

780 zł

ID firmy: 526236
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2018, 09:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-08 do 2018-05-09

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 780 zł

Wiadomości:

790 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2018, 11:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-10 do 2018-05-14

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 790 zł

Wiadomości:

800 zł

ID firmy: 526236
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2018, 09:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-08 do 2018-05-09

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż pomyłki w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do zupełnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Później warto rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Warrington, WA1, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny