(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2014-01-31 14:45

Dwie szafki nocne

(Nr 200695)
Dwie szafki nocne

Długość [m]:

34

Szerokość [m]:

39

Wysokość [m]:

82,5

Waga w kg:

5.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 128.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2014, 19:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2014-01-31 do 2014-02-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, ponieważ błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, kiedy przewozimy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. mokrą szmatką. Później wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, albowiem części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała, 43-300

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zakopane, Polska

Termin elastyczny