(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 20:40

Dywan

(Nr 1992749)

Długość [m]:

340

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 941.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 528614
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 21:43

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-22

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-29, 21:42

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego umeblowania.

    Na początek, jeśli transportujemy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Potem należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do transportu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Smołdzino, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fredrikstad, Norwegia

Termin elastyczny