(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-01 18:32

Dywan

(Nr 2342796)

Długość [m]:

207

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 355.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny