(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 20:28

dzrzwi do samochodu ooboego sz1

(Nr 3002860)
dzrzwi do samochodu ooboego sz1

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 527.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Mrągowo, 11-700, Polska

Od 23 lip 2018 do 4 sie 2018

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny