(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 17:25

Dzwi samochodowe

(Nr 3001840)
Dzwi samochodowe

Długość [m]:

2100

Szerokość [m]:

800

Wysokość [m]:

250

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 839.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Nockowa, 39-124, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny