(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-07-23 18:48

dźwig samojezdny ltm 1070

(Nr 3002380)
dźwig samojezdny ltm 1070

Długość [m]:

12340

Szerokość [m]:

2550

Wysokość [m]:

3950

Waga w kg (łączna):

51000.00

Dystans: 733.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport auta osobowego to nic trudnego. Jeżeli masz do transportu coś o bardziej niestandardowych wymiarach, chociażby np. maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niezapakowany rower, wówczas pojawia się dylemat z wyborem fachowej firmy. Portal Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ utrudnień. Ponieważ posiadamy w serwisie bardzo dużo różnorodnych firm z rozmaitą gamą aut, dlatego z całą pewnością pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada wielkości.

    Aby zdobyć zlecenia dopasowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najszczegółowiej opisać pojazd. To pozwoli przewoźnikowi zbadać, czy ma właściwy pojazd, aby taki przewóz uskutecznić. W sytuacji, jeżeli gabaryty lub ciężar zestawu przerastają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy mają obowiązek mieć odpowiednie certyfikaty, a podczas przewozu potrzebna jest obecność pilota. Znaczące będzie również określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam podjechać na naczepę, czy też na przykład posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w serwisie Clicktrans z reguły bywa nie tak wysoka niż typowe stawki w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym około 950 kilometrów został wykonany za 900 PLN, czyli aż o 500 zł mniej niż na ogół kosztuje.

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

21 sie 2018

Adres i termin dostawy

Rawicz, 63-900, Polska

Termin elastyczny