e bike (Nr 8013659)

e bike
Waga
Sztuk
e bike
23 kg
1
Łączna waga:
23 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Kanada, Ontario, Oakville

27 paź 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Hawaje, Kailua

31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki rower warto zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu lub zakupić taki karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle trzeba osłonić papierem bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.