e-bike mit festverbautem Akku 500Wh (Nr 7995018)

e-bike mit festverbautem Akku 500Wh
Waga
Sztuk
e-bike mit festverbautem Akku 500Wh
25 kg
1
Łączna waga:
25 kg
Dystans
3962 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Darmstadt

Od 8 paź 2021 do 15 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Los Llanos De Aridane

Od 18 paź 2021 do 24 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę na transport rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła lub kupić stosowny karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy odkręcić i usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru przydałoby się ulokować w osobnych, małych kartonach lub zabezpieczyć fragmentami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle warto osłonić papierem czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców ochraniających paczkę.

Koszt przewozu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.