E Bike x 2 (Nr 8007192)

E Bike x 2
Waga
Sztuk
E Bike
65 kg
2
Łączna waga:
130 kg
Dystans
6260 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Kanada, Ontario, Toronto

Od 28 gru 2021 do 31 sty 2022

Adres i termin dostawy

Kostaryka, San Jose, San José

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła lub nabyć stosowny karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru warto ulokować w oddzielnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle trzeba zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw osłaniających rower.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.