e bikes x 2 (Nr 7997743)

e bikes x 2
Waga
Sztuk
e bikes
20 kg
2
Łączna waga:
40 kg
Dystans
2072 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Manacor

Od 11 paź 2021 do 12 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu czy też nabyć taki karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie warto zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie umieścić w osobnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie warto osłonić gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw osłaniających rower.

Koszt przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.