(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-05-16 17:47

earthroamer XV-HD (Nr 2710752)

earthroamer XV-HD

Długość [m]:

11

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

4.2

Waga w kg (łączna):

12000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Do przewożenia tego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, długość trasy jak i komunikat, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je dobrze przymocować, żeby w trakcie transportu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Antwerpia, 1060, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nosy Be, Madagaskar

Termin elastyczny