(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Ebike (Nr 7617135)

Waga
Sztuk
Ebike
60 kg
1
Łączna waga:
60 kg
Dystans
1258 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 7 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Buckinghamshire, Buckingham

Od 9 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

W przypadku, jak przewozimy nowiutki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu albo kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy odkręcić oraz usunąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy roweru przydałoby się ulokować w osobnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu warto osłonić papierem lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy postanowimy zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców chroniących paczkę.

Koszt przewozu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.