Ebike Tourenrad 28" x 2 (Nr 8010624)

Ebike Tourenrad 28" x 2
Waga
Sztuk
Ebike Tourenrad 28"
24 kg
2
Łączna waga:
48 kg
Dystans
2841 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Burg (Spreewald)

27 mar 2023

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania czy też nabyć taki karton w supermarkecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru warto osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach albo osłonić wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby albo przerzutki należy osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie warto osłonić gazetami albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Jeżeli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw chroniących jednoślad.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.