ebike x 4 (Nr 7582876)

ebike x 4
Waga
Sztuk
ebike
23 kg
4
Łączna waga:
92 kg
Dystans
775 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

14 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Cadaqués

18 cze 2021


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź zakupić pasujący karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba osłonić gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Jeżeli zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów zabezpieczających jednoślad.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.