(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 13:48

Eichentisch und vier Stuehle

(Nr 1823228)
Eichentisch und vier Stuehle

Długość [m]:

1.50

Szerokość [m]:

1.50

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg:

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Tischplatte (aus Eichenholz) und das Gestell (auch aus Eichenholz) des Tisches sind auseinandergebaut, also zwei separate Teile fuer den Transport. Die Stuehle sind auch aus Eichenholz und ebenso in Einzelteilen zu transportieren (einzelne Stuhlbeine, separater Sitzruecken).

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, ponieważ uchybienia w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do totalnego zniszczenia i konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. mokrą gąbką. Potem warto zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cancún, Meksyk

Termin elastyczny