ein E-Bike (Bobboe Dreirad), ein Herrenrad, ein Kinderrad (Nr 6132320)

ein E-Bike (Bobboe Dreirad), ein Herrenrad, ein Kinderrad

Waga w kg (łączna):

50

Dystans: 296.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia

1 sie 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Zelandia, Veere

8 sie 2020


Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na przewóz jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki rower trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć właściwy karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba odkręcić i usunąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru warto ułożyć w odrębnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie osłonić kawałkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące części takie jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców chroniących przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.