(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-26 07:56

Einbauherd

(Nr 2115402)
Einbauherd

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg:

38.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Original verpackt.

Oferty od Przewoźników (0)

150 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 09:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-10-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-31, 09:41

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić dwa typy: produkty elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Jeśli zlecasz transport urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o właściwe zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, kiedy planujesz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, aby uchronić się od zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki wypada rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, trzeba zdemontować i spakować odrębnie. W momencie transportu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, wagi i uszkodzenia sprzętu AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Schwäbisch Gmünd, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Beckum, 59269, Niemcy

Termin elastyczny