(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-26 07:56

Einbauherd

(Nr 2115402)
Einbauherd

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

38.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa typy: urządzenia elektryczne dużych gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Gdy zlecasz przewóz urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o właściwe osłonięcie sprzętu. W momencie, gdy chcesz przetransportować produkty AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się wyciągnąć oraz zapakować oddzielnie. W trakcie przewozu pralki powinno się zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a rogi pralki chronimy styropianem. Urządzenia wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, masy oraz uszkodzenia wyposażenia AGD. Kolejnym elementem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 zł. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Schwäbisch Gmünd, 73525, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Beckum, 59269, Niemcy

Termin elastyczny