(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Einfamilienhaus (Nr 6747310)

Einfamilienhaus

Waga w kg (łączna):

10000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 987.00 km

Adres i termin nadania

Szwecja, Västra Götaland, Mariestad

10 mar 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brandenburgia, Herzberg

13 mar 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.