(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Einige Elektrogeräte, ca 30 Umzugsboxen (Nr 5566551)

Einige Elektrogeräte, ca 30 Umzugsboxen

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 3846.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Południowa, Rijswijk

13 lut 2020

Adres i termin dostawy

Cypr, Limassol, Limassol

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na parę pakunków, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały chroniące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.