(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-02-23 22:42

Eismachine

(Nr 2409920)
Eismachine

Długość [m]:

0.75

Szerokość [m]:

0.64

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

250.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to przykładowo telewizory oraz radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz najróżniejsze sprzęty elektroniczne, które najczęściej stosuje się na terenie mieszkania.

Zapakowanie urządzenia RTV

    Wytrzymałość opakowania należy dobrać do gabarytów oraz wagi sprzętu. Najlepiej wziąć oryginalne opakowanie urządzenia, które zamierzamy przewieźć. W przypadku, jeśli już nie posiadamy oryginalnego opakowania, przypilnujmy, aby ograniczyć pustą lukę oraz uchronić się przed przemieszczaniem sprzętu w kartonie nieoryginalnym. Przestrzeń powinno się napakować papierem, folią bąbelkową albo styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV można poowijać go folią stretch, żeby uniknąć uszkodzeń. W przypadku mniejszych elementów, sprzęt zabezpiecza się stosując panele styropianowe. Przy zastosowaniu sprzętów RTV o dużych gabarytach, powinno się pamiętać, aby rozczepić albo wyjąć mniejsze części, przykładowo antenę albo przewody. Pokaźne urządzenia kładzie się na paletach, a następnie owija folią bąbelkową tak, żeby nie przesuwały się lub nie wychodziły poza paletę.

Cena przewozu urządzenia elektronicznego

    Koszt transportu sprzętu RTV uwarunkowany jest zazwyczaj od trasy paczki oraz jej wielkości – rozpiętości, wysokości i ciężaru urządzenia. Istotne znaczenie ma także to, czy mamy oryginalne pudełko sprzętu elektronicznego, czy też nie. Kiedy urządzenie wymaga stosownego opakowania i ochrony ze strony firmy transportowej, wówczas przyczyni się to także na ostateczny koszt transportu.

Adres i termin nadania

Bad Sooden-Allendorf, 37242, Niemcy

Od 26 lut 2018 do 1 mar 2018

Adres i termin dostawy

Erfurt, 99084, Niemcy

Termin elastyczny