(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-29 13:10

ekspozytor drewniany

(Nr 2331228)
ekspozytor drewniany

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0,84

Wysokość [m]:

0,37

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 317.00 km

Informacje dodatkowe:

Pomoc przy załadunku, załadunek może być dziś 29.01.2018 po południu

Oferty od Przewoźników (0)

152 zł

ID firmy: 17440
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 14:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-03-23

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 152 zł

Wiadomości:

590 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 10:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-02-28, 10:03

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 590 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, dlatego że pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeśli transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Potem należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych obiektach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu mebli, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny