(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ekspres (Nr 7657507)

Ekspres
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Ekspres
Wpisane wymiary
56 x 71 x 51 cm
Wpisana waga
66 kg
1
Łączna waga:
66 kg
Dystans
545 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 17 kwi 2021 do 24 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Sosnowiec

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 typy: urządzenia elektryczne większych formatów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

Jeżeli zlecasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o należyte osłonięcie produktu. W momencie, gdy planujesz przetransportować urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby ustrzec się uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, trzeba zdemontować i popakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i pudełka – a rogi pralki chronimy styropianem. Wyposażenie duże takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, wagi oraz stanu technicznego wyposażenia AGD. Kolejnym czynnikiem wpływającym na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 złotych.