(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ekspres do kawy (Nr 5445182)

Długość [m]:

0.62

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

0.76

Waga w kg (łączna):

54

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1794.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Gloucestershire, Gloucester

Od 19 lis 2019 do 23 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa gatunki: sprzęty elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu produktów AGD

Kiedy zamawiasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o odpowiednie osłonięcie artykułu. W przypadku, kiedy chcesz przetransportować produkty AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną uwagę, aby uchronić się od uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

Lodówki powinno się rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, wypada zdemontować i spakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD trzeba pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wielkości, wagi oraz sprawności sprzętu AGD. Kolejnym elementem wpływającym na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 zł. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.