(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ekspres do kawy (Nr 8259961) Wyróżnione

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Ekspres do kawy
Wpisane wymiary
45 x 45 x 60 cm
Wpisana waga
40 kg
1
Łączna waga:
40 kg
Dystans
1354 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Sint-Truiden

4 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa typy: urządzenia elektryczne dużych gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu urządzeń AGD

Gdy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności niepokoić się o właściwe zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, gdy planujesz przetransportować sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

Lodówki należy rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, należy wyjąć oraz zapakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD wypada zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, masy oraz uszkodzenia artykułu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt jest odległość od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 złotych. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.