(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-01-27 09:03

Ekspres do.kawy do zabudowy

(Nr 2325200)
Ekspres do.kawy do zabudowy

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

20.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Ekspres do.kawy do zabudowyma szklane dodatki

Opakowanie ładunku:

Folia

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 406.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których przewóz wymaga specjalnej uwagi uważa się paczki, które szybko ulegają uszkodzeniom oraz bywają delikatne i łamliwe. Należą do nich m.in. dekoracje, elementy szklane, antyki, wyroby gliniane oraz rzeczy zrobione z łamliwych materiałów. Pośród zazwyczaj przewożonych rzeczy możemy wyróżnić gitary, szklane kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, lampy, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia właściwego osłonięcia paczki jest kluczowa. Dobrą praktyką jest wziąć tworzywa chroniące jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa lub papier. Folii bąbelkowej i tekturę dobrze jest skorzystać do zabezpieczenia małych rzeczy – można je zakupić w sklepie budowlanym i w serwisach internetowych. Tymczasem folia stretch używana jest do opakowania całego przedmiotu. Do osłonięcia paczki można zastosować również koce, styropian, magazyny, ręczniki oraz taśmy.

Koszt transportu paczki o specjalnej ostrożności

    Cena przewozu pakunku, która wymaga specjalnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz wymiarów, jak również od odległości pomiędzy punktem załadunku oraz punktem wyładunku. Na ostateczną cenę może mieć wpływ również potrzeba zapewnienia tworzyw zabezpieczających przez firmę transportową. Na przykład, za transport lustra na trasie Gliwice – Warta kosztował blisko 250 złotych. Tymczasem za transport zegara nad kominek z Holandii do Łodzi kosztowało 200 PLN. Za transport rzeźby z kamienia na trasie Umianowice – Warszawa kosztował 300 zł.

Adres i termin nadania

Sucha Beskidzka, 34-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jabłonna, Polska

Termin elastyczny