(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-08-29 21:26

Electrodomésticos

(Nr 1995716)
Electrodomésticos

Długość [m]:

1,30

Szerokość [m]:

1,00

Wysokość [m]:

1,40

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Opakowanie ładunku:

Palet 80x120 con mercancía empaquetada y palet fletado

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1686.00 km

Informacje dodatkowe:

Recogida bajo casa en Calle Caballero de Rodas

Oferty od Przewoźników (0)

900 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 08:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 900 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których przewóz wymaga szczególnej ostrożności uważa się przedmioty, które często ulegają defektom oraz są kruche i łamliwe. Zaliczamy do nich np. dekoracje, rzeczy szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty wykonane z łamliwych surowców. W gronie najczęściej przetransportowywanych przedmiotów znajdziemy gitary, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia właściwego osłonięcia przesyłki jest newralgiczna. Opłaca się zastosować materiały chroniące jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa oraz tektura. Folii bąbelkowej i papiery dobrze jest skorzystać do ochronienia niedużych przedmiotów – można je dostać w markecie budowlanym lub w portalach w sieci. Podczas gdy folia stretch stosowana jest do osłonięcia całego przedmiotu. Do ochronienia pakunku można wykorzystać również pledy, styropian, czasopisma, ubrania oraz taśmy.

Koszt przewozu pakunku o szczególnej ostrożności

    koszt transportu pakunku, która jest wielkiej ostrożności uzależniony jest od wagi i wielkości, jak również od odległości między punktem załadunku oraz miejscem rozładunku. Na końcową cenę może zaważać również konieczność dostarczenia surowców ochraniających przez firmę transportową. Np., za transport lustra na trasie od Gliwic do Warty zapłacono blisko 250 złotych. Natomiast za przewóz zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii zostało zapłacone 200 złotych. Za przewóz rzeźby kamiennej z Umianowic do Warszawy cena wyniosła 300 PLN.

Adres i termin nadania

Torrevieja, Hiszpania

13 paź 2017

Adres i termin dostawy

Werona, Włochy

16 paź 2017